Hatlar-Tuna Lojistik

BDT Hattı

Tuna Lojistik, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Moğolistan ülkelerine hizmet veren Türkiye’nin en geniş öz mal filosu unvanına sahip tek firmasıdır. Müşteri memnuniyeti anlayışı ve kurumsal sorumluluklarının yanı sıra, tüm bölgede lokal ofisleri, geniş network ağı ile Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere gümrükleme, iç nakliye ve depolama gibi bir çok lokal hizmeti uygun maliyetlerde sunmaktadır.

Filomuzda 180 Türk plaka, 54 Kazak plaka ve 30 adet Gürcistan plakalı öz mal araç ve bunların içerisinde tenteli , mega, termokin dorse seçeneklerimiz ile hem daimi araç tedarikini zamanında sağlayabilir, hem de projelerinizin lojistik desteğini deneyimli kadromuz ve lokal ofislerimiz ile konforunu , kalitesini arttırabilirsiniz.

BDT ülkelerine Zonguldak, Haydarpaşa ve Sarp kapı üzerinden çıkış yapılır. Buna göre, Zonguldak ve Haydarpaşa çıkışlarımız , roro servisi ile Odessa (Ukrayna) limanı üzerinden tüm destinasyonlarımıza ilerleme sağlanır. Sıra ile Beyaz Rusya , Rusya , Kazakistan Kırgızistan ve Moğolistan’a ulaşabildiğimiz yoğun bir rotadır. Diğer taraftan Sarp Çıkış Kapısı üzerinden, sırasıyla Gürcistan , Rusya ,Kazakistan , Kırgızistan ve Moğolistan’a kadar ulaşım sağlanabilinmektedir.

Tuna Lojistik araçlarının teknik bakımları ile yakından ilgilidir, seferden dönen her aracının Düzce merkezinde Tuna Lojistik elemanları tarafından yüksek standartlardan gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra, BDT coğrafyasında yolda teknik bir arızadan ötürü durmak zorunda kalan gerek öz mal ,gerek dış tedarik aracımız için mobil teknik servisini kısa süre içerisinde aracın başına yönlendirilmektedir. Servis personelimiz, yolda kalana aracın bakımını ve tüm gereksinimlerine ( parça vs) cevap verir ve aracın çalışır sefere uygun olduğundan olduktan sonra araç boşaltma yerine yönlendirilir. Eğer araç kısa sürede bakıma cevap veremeyecek durumda ise , yakın bölgede bekleyen alterantif bir çekicimiz yönlendirilir ve sevkiyat devam eder.

Yükünüzün ve ticaretinizin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Tüm Tuna Lojistik personeli olarak zorlu coğrafyalarda konforlu bir nakliye deneyimi sağlamak için her zaman yanınızdayız.


Avrupa Hattı

Tuna Lojistik, yaptığı yatırımlar ile Baltık Ülkeleri ile olan ticarette lojistik hizmetlerini geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti anlayışı ve kurumsal sorumlulukların yanı sıra, tüm bölgede lokal acenteleri ile gümrükleme, iç nakliye , depolama gibi bir çok hizmeti uygun maliyetlerde sunmaktadır.

Tuna Lojistik Baltık ülkelerine Zonguldak, Haydarpaşa , Hamzabeyli ve Kapıkule üzerinden çıkışlar yapmaktadır. Zonguldak ve Haydarpaşa çıkışları, ro-ro servisi ile Odessa (Ukrayna) limanı üzerinden sağlamaktadır. Sıra ile Ukrayna, Beyaz Rusya, Litvanya ve Letonya’ya geçiş yapılmaktadır. Yine Ukrayna üzerinden direk Polonya taşımaları da yapmaktadır. Diğer taraftan Kapıkule ve Hamzabeyli Kapısı üzerinden, sırasıyla Bulgaristan, Romanya, Macaristan üzerinden Polonya’ya, devamında ise, Beyaz Rusya üzerinden Litvanya ve Letonya’ya kadar ulaşım sağlamaktadır.

Yükünüzün ve ticaretinizin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Zorlu coğrafyalarda konforlu bir nakliye deneyimi sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Balkan Hattı

Tuna Lojistik, Balkan hattında komple ve parsiyel taşımacılıkta minimum maliyetlerle hızlı servis sağlamaktadır. Müşteri adına düşünmeye talip olan kadrosu ve kuvvetli acenteleri sayesinde memnuniyeti en üst düzeyde tutmaktadır. Nakliye ile beraber depolama ve gümrükleme hizmetleride sunulmaktadır.

Balkan ülkelerine, Hamzabeyli ve Kapıkule üzerinden çıkış sağlanmakta, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk , Sırbistan, Bosna, Romanya ülkelerine kısa sürede ulaşılmaktadır.