Hakkımızda-Tuna Lojistik

Tuna Lojistik

Tuna Lojistik 2007 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Tecrübeli ve kendi alanlarında uzman olan personel yapısı ile güçlü filosu sayesinde uygun maliyetlerde hizmet vermektedir. Güzergah ülkelerde yapmış olduğu yatırımlar ile her geçen gün güçlenmekte ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Tuna Lojistik;

 

  • Kaliteli, yenilikçi, güvenilir hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri istekleri doğrultusunda planlama yapmakta ve müşterisine özel temsilciler ile 24 saat hizmet vermektedir.
  • Hizmet verdiği coğrafyalarda bulunan ofis yapılanmaları ile meydana gelen sorunlara yerinde ve hızlı müdahale etme becerisine sahiptir. Özellikle sınır kapılarında kendi personelini bulundurmaktadır.
  • Tüm araçlarında uydu takip cihazı bulunmaktadır. Anlık yer tespiti yapılabildiği gibi, günlük yapılan km bilgisi alınmaktadır.
  • Öz varlık çekici ve dorse sayısının fazla olması sebebi ile tamir bakım işlemleri için de Düzce ‘de servis kurmuştur. A’dan Z’ye tamir ve bakım yapabilen ustalar ve teçhizat sayesinde hızlı sefer yapabilmekte, arızaların önüne geçebilmektedir.
  • Ro-ro taşımalarının gerçekleştiği limanlarda bulunan ofisleri ile gecikmeye sebep olacak sorunların engellenmesini hedeflemiştir.
  • Teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde gelişen dünya şartlarına paralel ilerlemekte ve müşterilerine ayrıcalık yaşatmaktadır.
  • Sadece kara yolu taşımacılığı değil, yükünüzün durumuna göre demir yolu veya deniz+demir yolu taşımacılığını da kapıdan kapıya gerçekleştirmektedir.
  • Sahibi olduğumuz iNFO Lojistik Türkiye ve Bereket Lojistik Kazakistan firmalarımız ile taşımalarda yaşanılan bir çok sorunu çözmüş bulunmaktadır.

 

Bereket Lojistik

2009 yılında Almatı da kurulmuştur. Merkezi Almatı da bulunan şirketimizde öz mal ve sözleşmeli olmak üzere 75 adet çekici 100 adet treyler ile hizmet vermektedir. Araçların Kazakistan plakalı olması sayesinde Türkiye nakliyeleri dışında Kazakistan içi taşımalarda ve Kazakistan Rusya arası taşımalar da da servisi mevcuttur Bu yatırımlar ile dönem dönem yaşanan dozvola ( geçiş belgesi) sıkıntısının da önüne geçmiş ve Kazakistan’da mukim en güçlü Türk Lojistik şirketi olmuştur.

İnfo Lojistik

2015 yılında Düzce'de kurulmuştur. Firmanın kuruluşu ile taşıma yaptığımız ülkelerde zaman içerisinde meydana gelen siyasi gelişmeler vb. sorunlar neticesinde yaşanılan mağduriyetlerin önüne geçmek hedeflenmiştir. Bünyesinde 20 adet öz mal çekici ve treyler mevcuttur.