Karayolu Taşımacılığı-Tuna Lojistik

KOMPLE

Tuna Lojistik CIS Bölgesi ve Orta Doğunun tamamına yakınına tenteli komple , kamyon römork ve frigo dorse komple taşımacılık gerçekleştirmektedir. Bütün yüklemelerinizi yıllık ve spot anlaşmalarımızla daimi araç tedariki taahhüttü vererek gerçekleştirilir. Güçlü araç filomuz, yurt dışı ve ülke gümrük giriş kapılarındaki ofislerimiz, teknolojik alt yapımız ile bütün ticari projelerinizin sorumluluğumu rahatlıkla üstlenebilir, yaratacağımız ek çözüm ve hizmetlerle konforlu bir lojistik deneyimi sunabiliyoruz. Ticaretinizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız, tüm Tuna Lojistik personeli olarak bu farkındalık bilinci içerisinde bütün müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamıştır. 

PARSİYEL

Tuna Lojistik CIS Bölgesi ve Orta Doğunun tamamına yakınına komple ve proje yüklemelerinin yanında ,parisyel gönderileriniz için İstanbul Erenköy depomuzdan organize ettiğimiz yükleme taleplerinizi pazarlama@tunalojistik.com.tr adresine yönlendirebilir , rekabetçi navlunlarımızdan faydalanabilirsiniz. İstanbul Erenköy depomuzdan çıkarttığımız haftalık parsiyel programımız aşağıdaki gibidir.

Kazakistan Parsiyel aracımız haftalık 5 sefer düzenlenir çıkışlarımız her haftanın Çarşamba ve Cuma günü olarak belirlenir.

Rusya Parsiyel aracımız haftalık 2 sefer düzenlenir çıkışlarımız haftanın her Cuma Günü olarak belirlenir.

Kırgızistan Parsiyel aracımız haftalık 2 sefer düzenlenir çıkışlarımız haftanın her Cuma Günü olarak belirlenir.

Özbekistan Parsiyel aracımız haftalık 3 sefer düzenlenir çıkışlarımız haftanın her Cuma ve her Çarşamba Günü olarak belirlenir.
 

PROJE TAŞIMACILIĞI

Tuna lojistik, mevcut filosu ve teknoloji yatırımları ile proje taşımalarını verdiği taahhütte yerine amaçlamaktadır. Çeşitli yükleme modelleri ile komple tır, komple tır + vagon, lowbed, lowbed + platform vagon, bunların yanında destek olması durumunda hava + kara , deniz + kara modülü şeklinde ,yüklenecek emtiaya göre, uygun maliyetlerde ve güvenli yolu seçip uygulamaya geçer.

Bütün aktarmalı yüklemeler , aktarma noktalarında oluşabilecek risklere karşı acil müdahale ekipleri gözetiminde operasyonu gerçekleştirilir .
AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI


Uluslararası farklı ebat ve ölçülerde gabari dışı ve ağır yük taşımalarınızda tüm ekipman alt yapısı ile Tuna Lojistik hizmetinizdedir.

Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu ülkelerine 4,5akslı yeni Lowbed araçlarımız ve sal kasa dorseler ile taşımaları gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında Lowbed + Vagon olarak ağır tonajlı veya gabari dışı yükleri Batum’dan aktarmalı olarak destinasyon noktasına kadar araç üzeri teslimat gerçekleştirebiliyoruz.

En ağırından en hassasına bütün yüklerinizin, konusunda uzman personelimiz tarafından yapılan yol raporlamaları ve güvenli seyir için araç ve uygun güzergah seçiminin ardından, eskort ve yol izinleri hizmetlerimizle beraber sevkiyatlarını gerçekleştiriyoruz

 

 

SOĞUK ZİNCİR

Gıda ürünlerinde, ürünün doğru sıcaklık/soğukluk derecesinde tutulması, ürünlerin ömrünü uzattığı gibi bazı durumlarda ise bu derecenin sabit tutulması gerekmektedir.

Bir ürünün, üretimden tüketiciye ulaşmasına kadar olan taşıma ve depolama sürecinde de doğru derecede tutulmasını sağlamak ciddi bir iş ve yükümlülüktür. Tuna Lojistik tam olarak bu işi üstlenmektedir. Tuna Lojistik sistemi, yazın sıcak günlerinde bir çikolatanın taşıma sırasında erimesini önlemek veya evinizde her gün tükettiğiniz peynir, süt, tavuk ve donuk ürünlerin sizlere en sağlıklı şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Sahibi olduğu Kazakistan ve Türk Plakalı Termokin araçlar ile her geçen gün Pazar payını arttırmaktadır.

Taşıma Dereceleri

  • Donuk (-18 / -25)
  • Soğuk (+2 / +8)
  • Serin (+8 /+15)
  • Genel (+15 / +25)