BDT Hattı-Tuna Lojistik


BDT Hattı

Tuna Lojistik, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Moğolistan ülkelerine hizmet veren Türkiye’nin en geniş öz mal filosu unvanına sahip tek firmasıdır. Müşteri memnuniyeti anlayışı ve kurumsal sorumluluklarının yanı sıra, tüm bölgede lokal ofisleri, geniş network ağı ile Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere gümrükleme, iç nakliye ve depolama gibi bir çok lokal hizmeti uygun maliyetlerde sunmaktadır.

Filomuzda 180 Türk plaka, 54 Kazak plaka ve 30 adet Gürcistan plakalı öz mal araç ve bunların içerisinde tenteli , mega, termokin dorse seçeneklerimiz ile hem daimi araç tedarikini zamanında sağlayabilir, hem de projelerinizin lojistik desteğini deneyimli kadromuz ve lokal ofislerimiz ile konforunu , kalitesini arttırabilirsiniz.

BDT ülkelerine Zonguldak, Haydarpaşa ve Sarp kapı üzerinden çıkış yapılır. Buna göre, Zonguldak ve Haydarpaşa çıkışlarımız , roro servisi ile Odessa (Ukrayna) limanı üzerinden tüm destinasyonlarımıza ilerleme sağlanır. Sıra ile Beyaz Rusya , Rusya , Kazakistan Kırgızistan ve Moğolistan’a ulaşabildiğimiz yoğun bir rotadır. Diğer taraftan Sarp Çıkış Kapısı üzerinden, sırasıyla Gürcistan , Rusya ,Kazakistan , Kırgızistan ve Moğolistan’a kadar ulaşım sağlanabilinmektedir.

Tuna Lojistik araçlarının teknik bakımları ile yakından ilgilidir, seferden dönen her aracının Düzce merkezinde Tuna Lojistik elemanları tarafından yüksek standartlardan gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra, BDT coğrafyasında yolda teknik bir arızadan ötürü durmak zorunda kalan gerek öz mal ,gerek dış tedarik aracımız için mobil teknik servisini kısa süre içerisinde aracın başına yönlendirilmektedir. Servis personelimiz, yolda kalana aracın bakımını ve tüm gereksinimlerine ( parça vs) cevap verir ve aracın çalışır sefere uygun olduğundan olduktan sonra araç boşaltma yerine yönlendirilir. Eğer araç kısa sürede bakıma cevap veremeyecek durumda ise , yakın bölgede bekleyen alterantif bir çekicimiz yönlendirilir ve sevkiyat devam eder.

Yükünüzün ve ticaretinizin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Tüm Tuna Lojistik personeli olarak zorlu coğrafyalarda konforlu bir nakliye deneyimi sağlamak için her zaman yanınızdayız.