Avrupa Hattı-Tuna Lojistik


Avrupa Hattı

Tuna Lojistik, yaptığı yatırımlar ile Baltık Ülkeleri ile olan ticarette lojistik hizmetlerini geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti anlayışı ve kurumsal sorumlulukların yanı sıra, tüm bölgede lokal acenteleri ile gümrükleme, iç nakliye , depolama gibi bir çok hizmeti uygun maliyetlerde sunmaktadır.

Tuna Lojistik Baltık ülkelerine Zonguldak, Haydarpaşa , Hamzabeyli ve Kapıkule üzerinden çıkışlar yapmaktadır. Zonguldak ve Haydarpaşa çıkışları, ro-ro servisi ile Odessa (Ukrayna) limanı üzerinden sağlamaktadır. Sıra ile Ukrayna, Beyaz Rusya, Litvanya ve Letonya’ya geçiş yapılmaktadır. Yine Ukrayna üzerinden direk Polonya taşımaları da yapmaktadır. Diğer taraftan Kapıkule ve Hamzabeyli Kapısı üzerinden, sırasıyla Bulgaristan, Romanya, Macaristan üzerinden Polonya’ya, devamında ise, Beyaz Rusya üzerinden Litvanya ve Letonya’ya kadar ulaşım sağlamaktadır.

Yükünüzün ve ticaretinizin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Zorlu coğrafyalarda konforlu bir nakliye deneyimi sağlamak için her zaman yanınızdayız.