Strongest distribution network

Yük Ve Sorumluluk Bizim İŞİMİZ!

BDT ve Rusya Hattı

Tuna Lojistik, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Moğolistan ülkelerine hizmet veren Türkiye’nin en geniş öz mal filosu unvanına sahip tek firmasıdır. Müşteri memnuniyeti anlayışı ve kurumsal sorumluluklarının yanı sıra, tüm bölgede lokal ofisleri, geniş network ağı ile bir çok lokal hizmeti uygun maliyetlerde sunmaktadır.

Baltık Hattı

Tuna Lojistik, yaptığı yatırımlar ile Baltık Ülkeleri ile olan ticarette lojistik hizmetlerini geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti anlayışı ve kurumsal sorumlulukların yanı sıra, tüm bölgede lokal acenteleri ile gümrükleme, iç nakliye, depolama gibi bir çok hizmeti uygun maliyetlerde sunmaktadır.

Balkan Hattı

Tuna Lojistik, Balkan hattında komple ve Parsiyel taşımacılıkta minimum maliyetlerle hızlı servis sağlamaktadır. Müşteri adına düşünmeye talip olan kadrosu ve kuvvetli acenteleri sayesinde memnuniyeti en üst düzeyde tutmaktadır. Nakliye ile beraber depolama ve gümrükleme hizmetleride sunulmaktadır.

ÜLKELER

locations illustration

Tüm iş kollarında "Zaman" uzmanlıkla kullanılması ve planlanması gereken bir araç. Tüm hizmetlerimizde zamanı sizin için planlıyor ve yönetiyoruz. Yükünüzün tam zamanında, istediğiniz yerde olması, sizin kadar bizim de önceliğimiz.

ÜLKELER

BİZDEN HABERLER

OFİSLERİMİZ

locations illustration

Tuna Lojistik tüm dünyada 150'den fazla konumu kapsar ve dünya üzerinde sayısız lojistik hizmeti ve farklı alanlardan ortak şirketler tedarik zincirine sahiptir

TÜM KONUMLAR